شرکت بازرگانی فرتاک
خانه / ظروف یکبار مصرف چندخانه / قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه جدید

قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه جدید

می توان گفت جدیدترین و شیک ترین ظروف یکبار مصرفی که در ایران تولید شده ظروف یکبار مصرف چند قسمتی هستند که در مدل های مختلف و متریال متنوع تولید می شوند. قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه بر اساس مدل آن ها اعلام می شود. در زیر بخشی از نمونه های محصولات را برای شما قرار داده ایم.

ظروف یکبار مصرف چند قسمتی سه خانه

قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه

یکی از نمونه های محصولات چند خانه مدل های ظروف سه خانه هستند که می توان از آن ها به عنوان یکی از کاربردی ترین ظروف تولید شده در ایران نام برد.

یکی از مهم ترین مزیت های این ظروف این است که از نظر طراحی و ظاهری بسیار شیک هستند. این طراحی شیک سبب می شود تا خریدارها راحت تر بتوانند محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند.

ظروف یکبار مصرف سه خانه تنها در یک مدل تولید نمی شوند و می توان از طریق ارتباط با مشاورین شرکت نمونه های مختلف آن ها دریافت نمود.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این ظروف این است که به راحتی می توان آن ها را در مایکروویو قرار داد. مایکروویوی بودن تا قبل از این تنها منحصر به ظروف یکبار مصرف آلومینیومی بود که از این پس با ورود و معرفی این ظروف مشتری ها می توانند در کنار داشتن یک ظرف مایکروویوی شیک بودن آن ها را نیز تجربه کنند.

قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه ۴ خانه

قیمت ظروف یکبار مصرف چند خانه

ظروف چند خانه تنها در یک مدل نیستند و ده ها مدل را می توان در کاتالوگ این شرکت مشاهده نمود. یکی از این مدل ها ظروف یکبار مصرف چهارخانه هستند. این ظروف کاربرد های بسیار زیادی در محل های مختلف دارند.

یکی از مهم ترین کاربرد های این ظروف این است که به راحتی می توان از آن ها به عنوان ظروف بسته بندی غذا استفاده نمود. این کاربرد به دلیل درب دار بودن آن ها است.

یکی از دیگر کاربرد ها را می توان به بسته بندی انواع خشکبار و مواد غذایی اشاره نمود که خریدارها برای این نیاز هم از این ظروف خریداری می کنند.

نمونه های مختلفی از این ظروف در این شرکت موجود است که به راحتی می توان هر کدام از آن ها را انتخاب نمود.

بدنه این ظروف عموما به رنگ مشکی هستند و در صورت سفارش بالای ۵ هزار عدد می توان رنگ بندی ها مختلف آن را نیز سفارش داد.

در صورت درخواست مشاهده کاتالوگ تمام محصولات با مشاورین این شرکت در ارتباط باشید.

برای پاسخگویی بعد از ساعات اداری شماره همراه مشاور فروش شرکت در زیر قرار داده شده است:
مشاور و کارشناس فروش شرکت: خانم جلالی
راه های ارتباطی با مشاورین پاسخگو:
شماره موبایل: 09192136447
آدرس کانال: fartak_plast@
شماره تلفن ثابت:
پست الکترونیکی: fartakplast@gmail.com